HİZMET SÖZLEŞMESİ

Bu sözleşme www.ideatema.com üzerinden satın alacağınız her türlü ürün ve hizmetin kullanım ve destekleri konusunda tarafların karşılıklı haklarını düzenlemek üzere hazırlanmıştır.


1- Taraflar

1a- DİGİTAL KAFALAR DİJİTAL MEDYA AJANS EĞİTİM TİC.LTD. ŞTİ. firması www.ideatema.com isimli internet sitesinin işletmecisidir ve sözleşmede Ideatema olarak anılacaktır.

1b- Sistem üzerinden herhangi bir hizmet satın alan kullanıcı müşteri olarak anılacaktır.

2- Ideatema’nın  Yükümlülükleri

2a- Ideatema müşteriler için güvenli bir ortamda, hizmet devamlılığını esas alan alışveriş imkanı sağlar.

2b- Ideatema web sitesi üzerinden hizmet ya da yazılım satın alan müşteriler için şunları sağlamakla yükümlüdür.

a- Satın alınan hizmet için en az 6 aylık teknik desteği sağlamak

b- Yazılımın satın alınmasından sonra yazılımın eksiksiz kurdurmak

c- Yazılımın satın alınmasından sonra 6 aylık sürenin bitimini takiben ilave süre ile destek satın alma hakkı sunmak

ç- İndirilebilir ürünlerle birlikte tüm detayları anlatan bir kullanım kılavuzunu ürün beraberinde vermesini sağlamak


Sitemizde yer alan TASARIM , ÇİZİM , LOGO ve YAZILARIN hak sahibi DİGİTAL KAFALAR DİJİTAL MEDYA AJANS EĞİTİM TİC.LTD. ŞTİ. olup , Fikri ve Sınai Mülkiyet Hakları çerçevesinde tüm hakların edinimi yapılmıştır. Bu sebeple www.ideatema.com sitesinde yer alan TASARIM, ÇİZİM, LOGO, YAZI VE TEMALAR hiçbir yerde kopyalanamaz. 

Kullanıcı aldığı tema için gerekli hosting ve domaini kendi temin edecektir. Temanın ya da eklentilerin çalıştırılması için gerekli hosting yani barındırma standartları kullanıcı tarafından sağlanmalıdır. Satın alınan temanın sunucu uyumsuzluğundan veya hosting firmasının değişiklikler yapması oluşan sorunlardan DİGİTAL KAFALAR DİJİTAL MEDYA AJANS EĞİTİM TİC.LTD. ŞTİ.  sorumlu tutulamaz.

Satın aldığınız tema dosyaları indirebilmeniz için 30 gün boyunca panelinizde erişiminize açık olarak yer alır. 30 günün sonunda tema dosyalarıne erişim hakkınız sonlandırılır. 


KURULUM

Talep edilmesi durumunda IDEATEMA alınan temanın ilk kurulumunu ücretsiz olarak yapılmasını sağlayacaktır, ancak temalara ait menü , kategori ya da diğer ayarların yapılmasından sorumlu değildir.


İPTAL 


Herhangi bir müşteri, IDEATEMA’ya ait herhangi bir temanın lisanssız kullanımını yapması, illegal dağıtılan dosyaları indirmesi, sitesine yüklemesi gibi işlemler yapması ve bu işlemlerin ekibimizce tespit edilmesi durumunda , müşterinin lisansı ya da lisansları, illegal kullanımını yaptığı temaya ait ücreti ödeyene dek kullanıma kapatılır.


İADE

İndirilebilir ürünler kanunlar gereği iade kapsamı dışındadır. Satın alınan hiçbir IDEATEMA ürünü iade edilemez.