Izgara Görünümü:

Wordpress Kurumsal Tema 6

(1)
Satışlar (8)

Wordpress Kurumsal Teması 6 birçok eklentisi, icon setleri ve kolay kullanımı ile kurumsal temalar arasındaki en aktif temadır. İçinde barındırdığı birçok eklenti ile hem renkleri ile oynayabilir hem de sayfa üzerindeki birçok şeyi visual composer ile yerlerini değiştirerek kullanabilirsiniz. Wordpress kurumsal tema kategorisinde en çok talep g..

₺199,99

Wordpress Kurumsal Tema 2

(1)
Satışlar (39)

Wordpress Kurumsal Teması 2 diğer kurumsal temalardan farklı olarak içinde visual composer eklentisi ile sayfa üzerindeki birçok yeri kolayca düzenleme imkanı sunar. Kurumsal temalar arasındaki esnekliği ile bilinen Wordpress Kurumsal Teması 2 en ucuz temalar arasında bulunmaktadır. Tema sayesinde hem gösterişli hem kolay hem de ucuza bir web s..

₺199,99

Wordpress Kurumsal Tema 3

(1)
Satışlar (27)

Wordpress KurumsalTeması 3 form yönetimleri, esnek yönetim paneli, visual composer eklentisi ile firmanızın ihtiyacı olacak birçok özelliği üzerinde barındırıyor. Bir kurumsal temadan daha fazlasına sahip Wordress Kurumsal Teması 3 işlemlerinizi en kolaya çekecektir. Tema yönetim panelinde renk yönetimi, iletişim bilgileri yönetimi vb. birçok öz..

₺199,99

Wordpress Kurumsal Tema 5

(1)
Satışlar (45)

Wordpress Kurumsal Teması 5 aynı Wordpres Kurumsal Teması 1 gibi kolay kullanımı sayesinde en çok talep gören temalar arasındadır. Wordpressucuz temalar içinde kullanımı, şıklığı ile dikkat çekmektedir. Hızlı kurulumu ile çok kısa süre içerisinde kendi web sitenizi kurun ve kendi sitenizin yapımcısı olun. İçinde barındığı birçok özelliği aşağıda..

₺99,99
Gösterilen: 1 ile 4 arası, toplam: 4 (1 Sayfa)

Kurumsal Temalar

Kurumsal temalar kurumsal firmalara ilişkin olarak hazırladığımız, Wordpress altyapısına sahip temalarımızdandır. İhtiyaçlarını belirlediğimiz kurumsal firmaların web sitelerinde sahip olmak isteyecekleri her özelliğin, eklentinin eklendiği kurumsal web site temaları ile pratik ve profesyonel çözüm sunuyoruz. İhtiyaçlarınıza en iyi şekilde cevap verecek olan bir web siteye hızlı şekilde sahip olmak için hazır web site teması kullanabilirsiniz. Kurumsal Wordpress siteler ile hem kolay yönetim paneli sayesinde hem de uygun fiyatlı olması sebebiyle dijital rekabet dönemine ayak uydurabilirsiniz. Özel tasarım ekibimiz tarafından tasarlanan arayüzlerin kodlanması ile hazırlanan Kurumsal Tema çözümleri firmanızın aradığı her özelliği içinde barındırıyor. Firma logosuna, hizmetlerinize, görsellerinize, iletişim bilgilerinize, blog sayfanıza yer verebileceğiniz tüm kurumsal temaları bu kategoride görebilirsiniz. Tüm kurumsal Wordpress temalar üzerinde renk değişikliği yapabilir, teknik destek ekibimize istediğiniz tüm ihtiyaçları iletebilirsiniz. Satın aldığınız hazır web site teması ücretsiz olarak ekibimiz tarafından kurulur. Aynı gün içerisinde web site sahibi olabilirsiniz. Uygun fiyatlı kurumsal site sahibi olmanın en iyi yolu İdeatema kurumsal tema çözümleridir. Ucuz kurumsal temalar pek çok sektöre uygun şekilde hazırlanmıştır. Gayrimenkul web sitesi,  sürücü kursu web sitesi, kafe web sitesi, restaurant web sitesi, otel web sitesi, pansiyon web sitesi, nakliyat web sitesi, lojistik web sitesi, sağlık web sitesi, mimarlık web sitesi, inşaat web sitesi, hukuk bürosu web sitesi, hastane web sitesi ve daha pek çok sektör için uyumludur.